Magneti Marelli pragnie zaprezentować Państwu, opracowaną specjalnie z myślą o układach klimatyzacji samochodowej myjkę COOL WEATHER. Zdarza się, że do układu klimatyzacji pojazdu, który uległ wypadkowi, lub w wyniku zatarcia sprężarki dostają się opiłki metalu ze sprężarki lub inne stałe elementy. Powoduje to zanieczyszczenie układu klimatyzacji, zmniejszenie jego sprawności a najczęściej zatarcie sprężarki. Ta i szereg innych przyczyn mogą spowodować zniszczenie sprężarki. Sama jej wymiana nie spowoduje, że układ klimatyzacji zacznie działać poprawnie. Części stałe, które zostały w układzie dostaną się z powrotem do sprężarki powodując ponowne uszkodzenie tym razem nowej sprężarki, zablokowanie zaworu rozprężnego lub/i zapchanie filtra osuszacza. Koniecznym staje się tu oczyszczenie wewnętrznego układu klimatyzacji zanieczyszczeń.

Urządzeniem specjalnie przeznaczonym do płukania elementów układu klimatyzacji jest Cool Weather. Dzięki zainstalowanej bardzo wydajnej pompie pneumatycznej urządzenie pozwala na kompleksowe wymycie wewnętrznej powierzchni poszczególnych elementów układu i osuszenie tych powierzchni.

 

Warunkiem uwzględnienia gwarancji na nowy kompresor klimatyzacji jest płukanie całego układu klimatyzacji, a także wymiany osuszacza.

© 2018 Dr. Mechanik Autoserwis. Płowiecka 65, Warszawa

Tel: +48 500 822 113; Tel: +48 22 812 6675

  • Instagram Ikona społeczna
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Vkontakte Social Icon