Adres: Płowiecka 65, 04-501 Warszawa   Telefon: 500 822 113

Jesteś tutaj: Detailing

Detailing

CAR AUTO DETAILING WARSZAWA – najwyższy wymiar dbałości o samochody.

Auto detailing Warszawa – DR MECHANIK to wyjątkowe studio car Spa dla pasjonatów wyjątkowych samochodów. Jeżeli pragniesz aby twój samochód prezentował się tak, jakby przed chwilą wyjechał z salonu, to obowiązkowo musisz nas odwiedzić. Aby twój samochód pomimo upływu lat wyglądał dalej jak nowy, nasi eksperci dokonają inspekcji lakieru i doradzą z jakich usług najlepiej skorzystać. Wszystko zależeć będzie od stanu twojego auta i budżetu jaki planujesz przeznaczyć na przywrócenie dawnego blasku swojego auta. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszych usług Auto detailing Warszawa DR MECHANIK. To wyjątkowe miejsce, w którym poczujesz co to znaczy prawdziwa pasja i zamiłowanie do samochodów. Nie trać czasu i już dziś przekonaj się, że Auto detailing Warszawa DR MECHANIK spełni twoje oczekiwania.

CZYM JEST AUTO DETAILING?

Auto detailing to proces kompleksowego czyszczenia samochodu, konserwacji oraz renowacji pojazdu i jego elementów, zewnętrznych jak i wewnętrznych. Bezpośrednim celem detailingu jest doprowadzenie samochodu do takiego stanu, aby był on taki, jak w chwili wyjechania z fabryki. Warto pamiętać, że efekty osiągane są bez bezpośredniego względu na wiek auta. Doświadczeni detailerzy są w stanie przywrócić dawny blask nawet 30 – letnim pojazdom. Stąd też coraz więcej klientów korzysta z usług auto detailingu, aby podnieść walory użytkowe i estetyczne oraz przedłużyć sprawność swojego auta.

Warto zwrócić tu uwagę na fakt, że auto detailingiem w Polsce wciąż zajmuje się niewiele firm. Przykładem serwisu, którego działalność w całości poświęcona jest auto detailingowi, jesteśmy właśnie my tj. Auto detailing Warszawa DR MECHANIK. Nasz zakład wyróżnia się wśród innych nowoczesną technologią sprzętów, wykorzystywaniem tylko najlepszych, bo przyjaznych karoserii i ekologicznych detergentów. Co więcej nasz serwis może poszczycić się najlepszymi specjalistami, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób dokonywać szybkiej, taniej i skutecznej renowacji auta. Przekłada się to na ogromne doświadczenie zdobyte w dziadzienie autodetailingu przez ostatnich 10 lat pracy. Najwyższa jakość usług, jaką oferujemy naszym klientom wynika właśnie z niezliczonej liczby samochodów, położonych powłok ceramicznych, szkoleń oraz projektów nad którymi pracowaliśmy.

Jeżeli zastanawiasz się wciąż nad powierzeniem swojego auta wyspecjalizowanemu serwisowi w zakresie auto detailingu, wybierz właśnie nas Auto detailing Warszawa DR MECHANIK. Dołączając do grona naszych klientów masz pewność, że specjaliści zadbają o każdy szczegół twojego auta, które otrzyma nowe życie i będzie na nowo bić nowym blaskiem.

Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę!

ZAPRASZAMY
DR MECHANIK - 20 LAT DOŚWIADCZENIA
ul. Płowiecka 65, Warszawa
tel. 500-822-113